قوانین و مقررات استفاده از باسلام

[vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”outline” color=”orange” c_align=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”۱. پذیرش شرایط” tab_id=”1530964682652-21de92ed-bc1e”][vc_column_text]این سند و سایر سندهایی که در این متن به آنها ارجاع داده می‌شود، مجموعا جزو شرایط استفاده و بهره‌داری از باسلام (basalam.ir) و تمامی اپلیکیشن‌ها، ابزارها و سرویس‌های مرتبط به آن می‌باشد.

این شرایط، جزو قراراداهای قانونی الزام‌آور فی‌مابین شما (کاربر) و باسلام (شرکت سهامی خاص توسعه و تدبیر جوامع سلام به شماره ثبت ۱۲۴۶۶ در جمهوری اسلامی ایران) است.

این سند، حقوق و مسئولیت‌های شما (تمامی کاربران) را به هنگام بهره‌برداری و استفاده از سرویس‌ها و بسترهای ارائه شده توسط باسلام (تمامی وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل و سایر سرویس‌ها در این متن سرویس‌ خوانده می‌شوند) را بیان می‌کند. لذا مستلزم است که دقیق خوانده و رعایت گردد. با استفاده از یکی یا تمامی سرویس‌های باسلام (حتی صرف بازدید و جست‌وجو در وب‌سایت) شما اطلاع و موافقت خود با شرایط استفاده و بهره‌ برداری باسلام را اعلام نموده‌اید. و در صورتی که با این شرایط موافقت ندارید، نبایست از سرویس‌های باسلام استفاده نمایید.

.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۲. سایر اسناد که در متن به آن ارجاع میگردد” tab_id=”1530964682708-9d4e62e2-a1fd”][vc_column_text]باسلام بازاری است اجتماعی که در آن تولیدکنندگان، خریداران، حمایت‌کنندگان، سرمایه‌گذاران و تسهیل‌گران به صورت آن‌لاین و آف‌لاین به هم مرتبط می‌شوند و علاوه بر داد و ستد به توسعه محتوا و شبکه خود خواهند پرداخت. لینک‌های زیر راهنمایی است به سندهای متفاوت شرایط استفاده ناظر به کارکردها و بهره‌برداری‌های متفاوت از سرویس‌های باسلام.

شرایط استفاده و بهره‌برداری برای فروشندگان؛ در صورتی که کالا یا خدمتی را برای عرضه و فروش در باسلام ثبت کنید، قوانین و شرایط مندرج در این سند در مورد شما صدق خواهد کرد.

شرایط استفاده خریداران؛ اگر از سرویس‌های باسلام جهت خرید یا جست‌وجو و مرور استفاده می‌کنید، شرایط و قوانین این سند در مورد شما صدق خواهد کرد.

شرایط و قوانین توسعه محتوا؛ برای تمامی افرادی که (اعم از تولید‌کننده، خریدار و سایر استفاده‌کنندگان از باسلام) که مبادرت به نگارش و توسعه محتوا در باسلام می‌نمایند صدق می‌کند.

هم‌چنین اسناد شرایط و ضوابط تاسیس پروفایل سرمایه‌گذاری در باسلام، شرایط و قوانین تاسیس پروفایل صاحب مهارت، شرایط و قوانین تاسیس پروفایل تسهیل‌گر.

سایر شرایط و ضوابط استفاده و بهره‌برداری از باسلام؛
– خط مشی و سیاست‌های مالکیت معنوی در باسلام
– خط مشی و سیاست‌های حفظ حریم شخصی
– خط مشی ارائه اطلاعات پیرامون اعضاء و فعالین در بازار
– خط مشی و قوانین و شرایط مشارکت در فروش، تبلیغات و بازاریابی

تمامی خط‌ مشی‌ها، سیاست‌ها و اسناد فوق و هم‌چنین سایر اسنادی که در متن به آنها اشاره می‌گردد، جزو شرایط استفاده و بهره‌برداری از باسلام است. لذا با توجه به نوع استفاده خود از باسلام، علاوه بر مطالعه کامل این سند (شرایط استفاده و بهره‌برداری از باسلام) سایر اسناد مربوطه را نیز مطالعه و مفاد آن را مدنظر داشته و رعایت نمایید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۳. سیاست حفظ حریم شخصی” tab_id=”1530965754368-2cc0b2c4-0988″][vc_column_text]حفظ اطلاعات خصوصی کاربران، جزو موارد مهم باسلام است. شما با استفاده از سایت باسلام یا سایر سرویس‌های آن رضایت خود را جهت استفاده و دسترسی به اطلاعات خود، به‌‌شیوه‌ای که در این سند بیان می‌شود اعلام نموده‌اید. این سیاست صرفا بر موارد استفاده و بهره‌برداری از سایت باسلام، اپلیکیشن‌ رسمی، یا سایر سرویس‌های رسمی باسلام صدق می‌کند و باسلام مسئولیتی در قبال محتوا یا سیاست‌های حفظ حریم شخصی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها یا سایر سرویس‌های هیچ یک از اعضاء خود، شرکا و همکاران تجاری، اشخاص ثالث بهره‌بردار از سرویس‌های باسلام (third parties) ندارد.

شرایط استفاده و بهره‌برداری تجاری از باسلام بر آن است که تمامی کاربران آن حداقل ۱۸ سال تمام (سن قانونی) را داشته باشند (یا مجوز و نظارت قانونی والدین قانونی یا سرپرست قانونی خود را داشته باشد). لذا این قانون به مواردی که در زیر سن قانونی از باسلام استفاده می‌نمایند نمی‌پردازد.

اطلاعات جمع‌اوری شده Information Collected or Received:

برای استفاده و بهره‌برداری از پلتفرم باسلام ضرورت دارد که یک آدرس ایمیل معتبر ارائه نمایید و هم‌چنین می‌توانید برای خود یک نام کاربری انتخاب نمایید. بسته به سرویسی که شما انتخاب خواهید کرد، باسلام اطلاعاتی را از شما دریافت و ذخیره خواهد کرد. اطلاعاتی نظیر نام فروشگاه (غرفه/حجره) خود در باسلام؛ شماره تماس، آدرس پستی، اطلاعات مربوط به پرداخت یا دریافت وجه و صورت‌حساب (billing or payment information) شامل آدرس و تلفن محل کسب‌وکار، اطلاعات حساب بانکی، کارت ملی و … هم‌چنین ممکن است باسلام جهت اطمینان بیشتر نسبت به رعایت مفاد شرایط و ضوابط استفاده از باسلام و دریافت اطلاعات بیشتر از برخی صاحبین غرفه در بازار پیرامون وضعیت کسب و کار و یا کالاهای لیست شده اطلاعات بیشتری دریافت نماید. جهت دریافت برخی کالاها و خدمات ممکن است از شما تقاضا شود تا فرم تکمیل تقاضا آن کالا یا خدمت را تکمیل نمایید.

هم‌چنین مدنظر داشته باشید که به دلیل رعایت مسائل امنیتی و هم‌چنین افزایش بهره‌وری و دقت فرآیندهای کاری ممکن است اطلاعات دریافتی از شما، توسط پرسنل مختلفی از باسلام، در زمان‌بندی‌های مختلف رویت و چک گردد.

نام کاربری شما به صورت عمومی نمایش داده خواهد شد و به تمامی فعالیت‌های شما در بازار پیوند خورده است. امکان رویت تاریخ پیوستن و حضور شما در بازار، رای‌ها و رتبه‌بندی‌ها، ریویوها و تصاویر مربوط به آیتم‌هایی که در بازار خرید و فروش کردیده‌اید، اطلاعات مربوط به پروفایل خود، لیست کالاهایی که برای فروش قرارداده‌اید، خط مشی و صفحات غرفه و فروش خود در بازار، مورد علاقه‌ها (favorites) دنبال‌کننده‌ها (followers) و آنهایی که شما دنبال می‌کنید،‌ کالاهای فروخته شده توسط شما و تعداد فروش آنها، کامنت‌هایی که در فضاهای اجتماعی بازار درج نموده‌اید، برای عموم مخاطبان بازار وجود دارد. انتخاب اینکه مخاطبان بازار سایر اطلاعات شما نظیر نام و نام‌خانوادگی کامل، سن، جنسیت و محل اقامت شما را نیز مشاهده نمایند یا نه با خود شما است و می‌توانید وضعیت نمایش آن را در صفحه تنظیمات حساب کاربری خود تغییر دهید.

ممکن است شما از طریق یک سیستم و اپلیکیش واسط و بیرون از باسلام، به باسلام متصل شوید که در این صورت نیاز دریافت اطلاعات شما تابع قوانین و شرایط ذکر شده خواهد بود.
باسلام به دلایل متعددی از جمله درک رفتار مشتریان خود و تدارک تجربه مشتری بهتری برای ایشان از تکنولوژی‌هایی نظیر cookies, clear gifs, log files, and flash cookies، استفاده می‌نماید.

استفاده و به اشتراک‌گذاری

باسلام اطلاعات دریافتی خود از کاربران را به شیوه‌های مختلفی استفاده خواهد کرد.؛ به‌عنوان نمونه وقتی شما کالایی را خریداری می‌نمایید، ما اطلاعات آدرس پستی و ارسال کالا به شما را در اختیار فروشنده قرار خواهیم داد؛ ما هم‌چنین می‌توانیم از پیشنهادهای ارائه شده توسط شما در تالارهای پیشنهاد یا سایر کانال‌های ارتباط با مخاطبان جهت ارتقاء خدمات خود به مخاطبان استفاده نماییم.. باسلام جهت برقراری ارتباط با شما، از آدرس ایمیل و سایر کانال‌های ارتباطی که مشخص کرده‌اید استفاده خواهد کرد. با سلام هم‌چنین از ابزارهای تحلیل دیتا و نتیج حاصل از آن در تعامل با برخی شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان سرویس‌های مورد نیاز، به تحلیل، طراحی و اجرای برنامه‌های بازاریابی خواهد پرداخت. باسلام همچنین با ارائه‌دهندگان سرویس‌های جمع‌آوری، ، بهره‌برداری، ارتقاء و تحلیل اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به مخاطبان و کاربران خود، همکاری می‌نماییم.

باسلام اطلاعات شما را به شخص ثالث (third parties) بدون دریافت رضایت شما، یا در مواردی که در این سند قید شده است، فاش نکرده و به فروش نخواهد رساند.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۴. حساب کاربری شما (مخاطب) در باسلام” tab_id=”1530965756188-2a7e3c1e-f5bd”][vc_column_text]شما برای استفاده از برخی سرویس‌ها و خدمات باسلام، نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید. برای تاسیس حساب کاربری می‌بایست موارد ذیل را لحاظ و رعایت نمایید.

الف؛ می‌بایست ۱۸ سال تمام یا بیشتر سن داشته باشید و در غیر این‌صورت تنها با مجوز و نظارت قانونی والدین قانونی یا سرپرست قانونی خود می‌تانید از سرویس‌های باسلام استفاده کنید.

ب؛ با باسلام صادقانه رفتار نمایید و اطلاعات دقیق از خود وارد نمایید. درج اطلاعات نادرست و یا تظاهر به شخصی دیگر بودن در تاسیس حساب کاربری، جزو مصادیق جرم در باسلام است.

ج؛ نام کاربری مناسب برای خود انتخاب نمایید. انتخاب نام‌های توهین‌آمیز، مبتذل، رکیک و زننده، و یا نام‌ها و نشان‌هایی که جزو مالکیت معنوی دیگران به‌حساب می‌آید، جزو مصادیق نقض شرایط استفاده از باسلام می‌باشد.

د؛ مسئولیت حساب کاربری‌تان با شما است. شما به‌تنهایی و به صورت مستقل مسئول تمامی فعالیت‌هایی هستید که در حساب کاربری شما انجام می‌شود. اگر شما استفاده از حساب کاربری خود را در اختیار دیگری گذاشتید و یا به صورت اشتراکی از آن بهره‌برداری کردید، تمام مسئولیت و عواقب آن به عهده شخصی است که اطلاعات صورت‌حساب و پرداخت‌ها به نام او است. اگر شما به عنوان یک واحد تجاری (حقوقی) به ثبت و تاسیس حساب کاربری در باسلام اقدام نمودید، به صورت شخصی اقرار و ضمانت نموده‌اید که به عنوان نماینده آن واحد تجاری (حقوقی) اختیار و قدرت موافقت و تبعیت از قوانین و شرایط استفاده از باسلام را به عهده دارید. هم‌چنین قید می‌شود که واگذاری حساب‌ کاربری به غیر، در باسلام ممنوع و غیر قابل پذیرش می‌باشد.

ه؛ حفاظت از رمز عبور حساب کاربری. همانطور که در بالا قید شد، مسئولیت حساب کاربری شما با خودتان است. لذا در حفظ و ارتقاء امنیت رمز عبور خود مراقبت‌های لازم را داشته باشید.

و؛ مشخص شدن روابط فی‌مابین؛ لازم به ذکر است ایجاد حساب کاربری در باسلام و هم‌چنین مفاد شرایط استفاده و بهره‌برداری از باسلام هیچ نوع تعهد، توافق و قراردادی نظیر ایجاد یک شعبه، مشارکت، سرمایه‌گذاری مشترک، قرارداد استخدام یا پیمانکاری، فرانشیز و یا نظایر آن را مابین شما و باسلام ایجاد نخواهد کرد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۵. محتوای شما” tab_id=”1530965757932-6582f941-f6fc”][vc_column_text]آن چه که شما به هر طریقی از قبیل عکس یا نام پروفایل، درج کامنت و نظر، نام غرفه، قصه محصول و تولیدکننده و نظایر آن و به طور کلی هر آنچه که شما حین استفاده از خدمات با¬سلام در پلتفرم های باسلام درج و منتشر می کنید، صرفا محتوای شما بوده و باسلام به هیچ عنوان مخاطب ادعایی پیرامون آن نخواهد بود.

۱. مسئولیت محتوای شما: مسئولیت فردی و انحصاری هر آن چه که شما در بسترهای تهیه شده توسط باسلام درج و منتشر می گردد به عهده شما خواهد بود و باسلام نسبت به هر گونه خسارت یا ادعای احتمالی مسئولیتی نخواهد داشت. مسئولیت پاسخگویی نسبت به مواردی که درج محتوا توسط شما منجر به نقض حقوق اشخاص ثالث گردیده است، به هر طریق به عهده شما خواهد بود.

۲. مجوز استفاده از محتوای شما: با درج محتوا در هر بخش از بسترهای باسلام، شما مجوز بهره برداری از آن محتوی را به باسلام اعطا می کنید. باسلام ضمن حفظ حقوق شما، مجاز خواهد بود، در راستای توسعه طرح بازار اجتماعی سلام، مطابق این مجوز از محتوای شما استفاده نماید.

۳. ماهیت حقوقی مجوز: با درج محتوی، شما یک حق انحصاری، قابل واگذاری به غیر، همه جانبه، غیر قابل استرداد ، جهت عرضه، ویرایش، تغییر، نشر و بازنشر، بازتولید جهت توسعه و ارتقای غرفه شما یا خدمات و برند باسلام به صورت کلی و در هر قالبی اعم از پلتفرم های باسلام نظیر سایت و اپلیکیشن و یا هر بستری نظیر مطبوعات و سایت های دیگر ، به باسلام اعطا می کنید.

ممکن است حقوقی که در بالا ذکر شد، ظاهرا زیاد به نظر بیاید اما به شما اطمینان می دهیم دریافت این مجوزها، نه برای استفاده شخصی باسلام بلکه صرفا برای توسعه طرح بازار اجتماعی سلام و به تبع آن، کسب سود بیشتر برای همه اعضای این بازار خواهد بود. اطمینان داشته باشید، دادن این مجوز به باسلام، کمک شایان توجهی به توسعه برند شما، تجاری شدن محصولات شما و بهتر دیده شدن آن توسط خریداران منجر خواهد شد.

۴. درج محتوی بدون مجوز: باسلام نسبت به حفظ دقیق و کامل حقوق مالکیت فکری تمام افراد در بسترهای خود، حساسیت ویژه ای دارد. در صورتی که هر گونه محتوای مندرج در بسترهای باسلام را ناقض حقوق مالکیت فکری خود می دانید، می توانید از طریق ایمیل به این آدرس، باسلام را نسبت به این امر مطلع سازید تا در صورت صحت، ما نسبت به حذف و اخطار به شخص خاطی اقدام نماییم. هم چنین آگاه باشید، در صورتی که محتوای درج شده توسط شما، به هر شکل و به وسیله باسلام، ناقض حقوق مالکیت فکری تشخیص داده شود، ما آن را حذف خواهیم کرد. در صورت وقوع این مساله، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

۵. محتواهای خلاف واقع، گمراه کننده و ممنوع: باسلام بر آن است تا بازار اجتماعی سلام یک محیط امن، قابل اعتماد و شفاف باشد. فلذا درج هر گونه محتوایی که به نوعی ناقض قوانین، اخلاق حسنه و نظم عمومی کشور باشند، ممنوع خواهد بود. شما متعهد خواهید بود از درج هر گونه محتوای ناقض حقوق، اخلاق و قواعد باسلام، محتواهای تهدید آمیز، حاوی عبارات ناپسند و گمراه کننده برای مخاطب خودداری نمایید. باسلام محتواهایی را که به تشخیص خود مصداق هر یک از موارد فوق و یا به نوعی مغایر با اصول و قواعد بازار اجتماعی سلام می داند، حذف خواهد نمود و از این جهت ادعایی علیه باسلام مسموع نخواهد بود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۶. استفاده شما از خدمات باسلام” tab_id=”1530965758777-9bff9298-f909″][vc_column_text]

مطابق این سند، باسلام یک مجوز قابل فسخ و استرداد، غیر انحصاری و مشروط به شرایط این سند و سایر قراردادهای احتمالی همکاری به شما اعطا می کند.

۱. عدم استفاده از خدمات باسلام در راستای نقض قوانین: مطابق این سند، شما اعلام می دارید از هر گونه استفاده از خدمات باسلام که منجر به نقض هر قانونی در هر سطحی می شود، خودداری خواهید نمود. به طور مثال شما متعهد خواهید بود، هر گونه مجوزی که برای عرضه محصولات خود در غرفه متعلق به شما، مورد نیاز است، کسب و بر اساس آن محصولات خود را عرضه نمایید. عواقب عدم کسب این مجوزها و ورود هرگونه خسارت به اشخاص ثالث مستقیما و منحصرا به عهده شما خواهد بود.

۲. حفظ حق مالکیت باسلام بر بازار: هر گونه جمع آوری با/بدون قصد استفاده اطلاعات دیگران، نفوذ در نرم افزارهای باسلام و کدهای نرم افزاری مربوطه و مهندسی معکوس طرح بازار اجتماعی سلام، ممنوع و مشمول پیگرد قانونی توسط باسلام خواهد بود.

۳. حفظ نام و نشان تجاری باسلام: شما از علائم تجاری، اسامی تجارتی يا هر نوع علائم دیگر متعلق به باسلام فقط به منظور شناساندن و تبليغات محصولات خود در مورد خدمات باسلام در محدوده اين قرارداد و صرفاً در جهت منافع بازار اجتماعی سلام، استفاده خواهید نمود.

مد نظر داشته باشید که هر گونه اقدام به ثبت هر يك از علائم تجارتي، اسامي تجارتي و يا علائم متعلق به باسلام (يا هر اسم و نشان و علامتی که مي¬تواند به علت شباهت با علائم متعلق به باسلام اشتباه بر انگيز باشد)، ناقض این توافق خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۷. فسخ و پایان همکاری” tab_id=”1530965911160-a68ab3e5-3b5b”][vc_column_text]باسلام همواره از تداوم همکاری با شما استقبال می کند اما طبیعتا هر فصلی از همکاری مشترک ممکن است روزی به دلایلی قانع کننده از سوی یکی از طرفین یا هر دو پایان پذیرد. در این بند به قواعدی میپردازیم که بر وقوع فسخ قرارداد همکاری میان باسلام و شما حاکم خواهد بود.

۱. فسخ از جانب شما : با وقوع فسخ، هر گونه محتوایی که شما پیش از انجام فسخ همکاری در بسترهای تهیه شده توسط باسلام ، منتشر کرده اید ، کماکان قابل دسترسی برای ما خواهد بود. هم چنین وقوع فسخ، مانع لزوم پرداخت صورتحساب های پرداخت نشده شما نخواهد بود.

۲. فسخ از جانب باسلام: باسلام می تواند هر زمانی و به هر دلیلی ولو بدون اطلاع قبلی به کاربر، دسترسی وی به خدمات خود را به حالت تعلیق درآورده، مسدود نموده و یا به طور کلی، غرفه و یا حساب کاربری وی را از بازار حذف نماید. مد نظر داشته باشید، از این منظر هیچ گونه حق قراردادی یا غیرقراردادی برای خرید و فروش محصولات و استفاده از خدمات باسلام برای فرد وجود نخواهد داشت و هر گونه ادعا علیه باسلام در این مورد غیرمسموع خواهد بود.

۳. امکان عدم تدوام برخی سرویس ها: حق قطع، تعلیق و تغییر در برخی سرویس ها در هر زمان و بنا به هر دلیلی، برای باسلام محفوظ خواهد بود. باسلام در این مواقع مسئولیتی نسبت به تاثیری که ممکن است این اقدامات بر کار و درآمد شما داشته باشد، نخواهد داشت.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۸. محدوده مسئولیت باسلام” tab_id=”1530965912272-7da81e25-8631″][vc_column_text]۱. آن چه که خریداری می کنید: همانطور که می دانید هیچ یک از کالاهایی که در مجموعه بسترهای فراهم شده به فروش می رسد توسط باسلام تولید، انبارداری و بررسی کیفی نمی شود. همواره این مساله را مد نظر داشته باشید؛ کالاهای عرضه شده در بازار اجتماعی سلام مستقیما و منفردا توسط خود تولیدکنندگان، تولید و عرضه می شوند، فلذا باسلام علیرغم تلاش روز افزون جهت پالایش محصولات عرضه شده از جهات مختلف و ایجاد فیلترهای کیفی و قانونی، به دلیل گستردگی جغرافیایی و تنوع محصولات و کالاها، عملا نمی تواند نسبت به تضمین کیفیت، سلامت و یا حتی قانونی بودن محصولات از هر جهت، اقدام نماید. هر گونه ادعایی پیرامون کالایی که از بستر سرویس های باسلام خریداری می کنید، باید علیه شخص تولیدکننده (صاحب غرفه) طرح شود. فلذا مطابق این سند شما باسلام را نسبت به اثرات سویی که ممکن است در اثر خرید و مصرف محصولات خریداری شده به شما وارد گردد، مبری از مسئولیت خواهید نمود.

۲. آن چه که منتشر می¬شود: محتوایی که هر شخص در بسترهای باسلام منتشر می کند، مستقیما مرتبط با شخص وی می باشد فلذا، باسلام هیچ گونه مسئولیتی از جهت صحت، قانونی بودن و تطابق محتواهای منتشر شده با قواعد کپی رایت نخواهد داشت.

۳. اشخاصی که با آن ها تعامل می کنید : ممکن است در جریان استفاده از خدمات باسلام، با اشخاص دیگر حاضر در بازار به صورت آنلاین تعامل داشته باشید. مستحضر باشید، باسلام نظارتی بر این گونه مسائل نداشته و مسئولیت هر آن چه که ممکن است در اثر این تعاملات روی دهد با خود اشخاص خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۹. مصونیت باسلام” tab_id=”1530965913111-6f67949d-8d4f”][vc_column_text]در صورتی که باسلام به جهت اقدامی که شما انجام داده اید تحت پیگرد قانونی قرار گرفت، شما متعهد به دفاع و مصون ساختن باسلام از این گونه ادعاها خواهید بود. این بدان معناست که شما در این موارد از باسلام (شامل کلیه کارمندان و اشخاص تحت همکاری وی) دفاع خواهید نمود و باسلام را نسبت به تمام هزینه هایی که ممکن است در این جریان (اعم از هزینه های دادرسی، هزینه های جذب وکلای مدافع و محکومیت های مالی) به باسلام تحمیل شود، مصون نگاه خواهید داشت.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۱۰. اختلاف با دیگر کاربران و با باسلام” tab_id=”1530965989300-71d11d44-6562″][vc_column_text]۱. اختلاف با دیگر کاربران: باسلام بر اساس مدل طراحی شده خود بر آن است تا حد امکان دخالت مستقیم خود در روابط عرضه کنندگان و خریداران را کاهش دهد و بازار اجتماعی سلام بر اساس مدلی خودگردان پیش برود. اما با توجه به ضرورت پیگیری اختلافات احتمالی و حل و فصل سریع و مسالمت آمیز آن، در صورت بروز هر گونه اختلاف میان عرضه کننده و خریدار، باسلام نماینده یا نمایندگانی را به عنوان داور/داوران مرضی الطرفین معرفی خواهد کرد تا بر اساس قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و عدل و انصاف به اختلافات رسیدگی کنند. فلذا رای داور/داوران پیرامون اختلاف حاصل شده، مطابق این سند معتبر، قطعی و برای هر دو طرف لازم الاجرا خواهد بود.

۲. اختلاف با باسلام: هر گونه مشکل و گرهی که ممکن است در جریان تعامل باسلام با شما شکل بگیرد، بدوا از طریق مذاکره در فضایی دوستانه و با حسن نیت کامل رسیدگی و حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم حصول نتیجه از این طریق، مساله مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، ظرف مدت 4 ماه توسط تک داور معرفی شده از سوی باسلام رسیدگی خواهد شد. حکم این داور معتبر، قطعی و برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۱۱. تغییر در شرایط این سند” tab_id=”1530966019394-7bd11a90-92ad”][vc_column_text]ما ممکن است در هر زمانی نسبت به به روزرسانی این سند اقدام نماییم. در صورتی که به تشخیص باسلام این تغییرات عمده و جدی باشد، این تغییرات از طریق ایمیل و یا انتشار در بسترهای باسلام، به اطلاع شما خواهد رسید. شما می توانید با مطالعه این تغییرات نسبت به تدوام همکاری و استفاده از خدمات باسلام، تصمیم گیری نمایید. مستحضر باشید که ادامه استفاده از خدمات باسلام به معنای پذیرش این تغییرات می باشد و ادعای جهل و عدم آگاهی نسبت به آن در هر حال مسموع نخواهد بود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”۱۲. ارتباط با بخش حقوقی” tab_id=”1530966046220-53796e80-be66″][vc_column_text]در صورت وجود هر گونه ابهام، سوال یا نقد و نظر پیرامون این سند، از طریق پست الکترونیکی  info[at]basalam.ir  با بخش حقوقی باسلام در ارتباط باشید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

آیا این پاسخ به شما کمک کرد ؟

مقالات مرتبط