درباره باسلام

بازار اجتماعی آنلاین
باسلام یک بازار آنلاین و شبکه اجتماعی است برای عرضه محصولات خانگی، سنتی و محلی از سراسر ایران؛ محصولات خاصی که در فروشگاه‌های اینترنتی کمتر پیدا می‌شود. این محصولات را مستقیماً از خود تولیدکننده‌ها یا واسطه‌های خوب می‌خرید. اکثر این محصولات، حال و هوای خودمانی، روستایی و غیر صنعتی دارند و بسیار دوست‌داشتنی‌اند و در باسلام، تولیدکننده یا فروشنده آن‌ها معلوم است.
غرفه هایی از سراسر ایران
باسلام، مجموعه‌ای از غرفه‌های متنوع است. این غرفه‌ها را خود تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های محصولات مدیریت می‌کنند؛ خودشان محصول می‌گذارند، خودشان سفارش می‌گیرند و خودشان محصولات را با پست برای خریداران ارسال می‌کنند. باسلام در همه این فرایند، همراه فروشندگان و خریداران است تا رضایت خرید و فروش را برای همه کاربران تضمین کند.
در باسلام رشد کنید
باسلام فقط جای خرید و فروش نیست؛ چون یک بازار اجتماعی است. جایی است برای دوستی آدم‌ها در بستر کسب‌وکار. به کمک این ارتباط‌ها می‌توانید مهارت خریدتان را افزایش دهید. برای ارتباط با تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های دیگر در باسلام می‌توانید از بخش کامنت‌های زیر غرفه‌ها و محصولات شروع کنید.
باسلام یک محیط زنده است؛ تعامل کنید. باسلام مثل بازارهای سنتی شهرهای قدیمی، کاملا زنده است. آدم‌ها را بشناسید، ارتباط بگیرید، میان جمعیت رشد کنید، دست دیگران را بگیرید و آن‌ها را هم بکشید بالا. هر چه به رشد بازار کمک کنید، به رشد کسب و کار خودتان کمک کرده‌اید. حتماً در گروه تجربه خرید از باسلام در تلگرام عضو و با جریان، همراه شوید.
باسلام، بازار هزار قصه
باسلام یک بازار هزارقصه است. هر کدام از اهالی بازار، قصه خودش را دارد؛ قصه‌ تلاش‌ها و شکست‌ها و موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها. این قصه‌ها را گاهی تیم باسلام روایت می‌کنند. قطعاً در میان قصه‌ها، برای شما هم حرف‌های شنیدنی پیدا می‌شود. دل بسپرید به غرفه‌ها و قصه‌هایشان و بگذارید، شور و هیجان کسب‌وکارهای خانگی و خرد و جدی ایران، شما را با خودش ببرد به یک دنیای زیباتر؛ به جایی که زندگی ارزش جنگیدن و تلاش دارد و رشد، اتفاق ثابت زندگی آدم‌هاست. باسلام، جهان جای بهتری است.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد ؟

مقالات مرتبط